KinoTurk » Сериал » Ранняя пташка
Ранняя пташка

Ранняя пташка

Erkenci Kus
Турция, 2018 год
120 мин
Двухголосый закадровый / Субтитры
1 сезон
1-51 серия (из 51)
7.70
+13
смотреть онлайн
Cмотрите "Ранняя пташка" в кинотеатре KinoTurk.net! Это категория Сериал | Драма | Комедия | Мелодрама и добавлено 2-11-2021, 22:23. Съёмки данного кино проходили в Турции.

Сюжет фильма

Санем - девушка веселая и жизнерадостная. Каждое утро она просыпается пораньше и открывает магазин вместо больного отца. Потому её и прозвали Ранняя пташка. Девушка вынуждена искать хорошую работу - иначе её выдадут замуж за друга детства. В конце-концов Санем устраивается в издательство, где работает её сестра Лале. Здесь и начинаются её приключения.

Смотреть онлайн "Ранняя пташка" бесплатно

1 плеер
2 плеер
3 плеер
4 плеер 5 плеер
Комментарии
Минимальная длина комментария - 20 знаков. Уважайте себя и других!
 1. Марія
  Марія
  28 августа 2022 20:46
  Дуже цікавий, легкий та романтичний серіал. Переживаєш за героїв від першої серії до останньої. Підібрали дуже гарних акторів. Приємно подивитися не тільки самій а й із сім'єю чи з коханим
 2. AlinaD
  AlinaD
  6 сентября 2022 15:26
  Романтичний, легкий та цікавий серіал. Чудова гра акторів,особливо красуні Санем. Серіал про те,що потрібно вірити в свої мрії. Рекомендую переглянути, зачіпає з першої серії і не можливо відірватися.
 3. Лиля
  Лиля
  9 сентября 2022 22:40
  Смотрела давно этот сериал с подругой, нам очень понравился, Много смешных и неловких моментов было между главными героями. Сериал легко смотрится, актеры красивые и хорошо играют свои роли.
 4. Свєта
  Свєта
  19 октября 2022 12:06
  Надзвичайно цікавий серіал. ЦІкаво спостерігати за взаємодією акторів.Джей- Джей класний персонаж, шкода що йому приділили не багато уваги. Усім рекомендую до перегляду
 5. Лиза
  Лиза
  8 ноября 2022 17:28
  Дуже цікавий, легкий та романтичний серіал. Переживаєш за героїв від першої серії до останньої.Чудова гра акторів,особливо красуні Санем.Джей- Джей класний персонаж, шкода що йому приділили не багато уваги.Приємно подивитися не тільки самій а й із сім'єю чи з коханим. Серіал можна переглянути не один раз та кожного разу ти занурюєшся в сюжет та не можеш відірватися від нього.
 6. Гость Татьяна
  Гость Татьяна
  27 ноября 2022 03:01
  Очень классный и романтический сериал,один из самых любимых, очень нравятся герои,переживаешь за героев от первой и до последней серии..
 7. Надія
  Надія
  26 декабря 2022 23:03
  Ну це ж просто нереально легкий, романтичний та водночас кумедний серіал. Як добре підібрані актори-красунчики. Грають немов би своє життя. Запаморочливе кохання, та страсть. Після перегляду останньої серії було дуже сумно ,через те,що скінчилася ця історія .Сенем, простро підкорила своєю харизмою, а ці очі .... здається якби я була чоловіком сама б закохалася в неї))).