KinoTurk » Сериал » Королёк — птичка певчая
Cмотрите "Королёк — птичка певчая" в кинотеатре KinoTurk.net! Это категория Сериал | Драма | История | Мелодрама и добавлено 1-11-2021, 12:20. Съёмки данного кино проходили в Турции.

Сюжет фильма

Главная героиня - Фериде, живет с теткой и ее сыном Кямраном. Повзрослевшая Фериде неожиданно для себя влюбляется в кузена. Ее тайна становится известна жителям деревни. Правда, вместе с этим выясняется, что и Кямран тоже любит Фериде.

Смотреть онлайн "Королёк — птичка певчая" бесплатно

1 плеер
2 плеер
3 плеер
4 плеер 5 плеер
Комментарии
Минимальная длина комментария - 20 знаков. Уважайте себя и других!
 1. Марія
  Марія
  28 августа 2022 06:40
  Я читала книжку Королек багато раз, але коли подивилась цей серіал - у мене захватило дух. Все як я собі уявляла тепер на екрані. Прекрасні актори та їхня гра. В деяких серіях просто не могла стримати сльоз. Всім дуже рекомендую. Справжня та неповторна історія кохання.
 2. AlinaD
  AlinaD
  10 сентября 2022 10:12
  Мені дуже подобається актор Бурак Озчивит. Коли зустріла цей серіал,вирішила подивитися. Трішки була розчарована, серіал не дуже сподобався. Гарна гра акторів, чудовий музичний супровід, але все якось дуже затягується. 3 з 5
 3. Lilya
  Lilya
  15 сентября 2022 12:01
  Бурак Озчивіт дуже гарно грає свої ролі, почала дивитися із-за нього, головна героїня теж неймовірна, було цікаво спостерігати за їх любовною лінією.
 4. Сніжана
  Сніжана
  25 сентября 2022 22:45
  Дуже цікавий серіал про горість і велике кохання, про наполегливість і бажання любити і бути любимим. Тішить те, що ця історія має щасливий кінець. S.P. навіть в житі головні герої склали щасливий сімейний союз....